tradicia-foto-ikony
Pokračovanie rodu

Koloman Habšuda
1926 – 2007

 Koloman HabšudaTradícia stolárskeho remesla sa píše v našej rodine už v jej tretej generácii. Založil ju môj dedko, ktorý sa venoval stavebno-stolárskym prácam vo vlastne vyrobenej dielni na vlastne vyrobených strojoch. Z jeho rozprávania viem, že si pamätal časy, keď stroje boli výsadou a ručná práca umením.

tradicia-foto-ikony2
RETRO

Jozef Habšuda
1951 – 2011

otec
Môj otec sa venoval drobnej drevenej záhradnej architektúre a toto remeslo, tak ako všetka jeho práca, ktorú robil ho napĺňala a v maximálnej miere a v precíznosti jej odovzdával kus umu a zručnosti.

tradicia-foto-ikony3

Súčasnosť

Jozef Habšuda
2014 –

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
A dnes sa Vám predstavujem ja. Už nielen ako jednotlivec, ale i s celým mojim tímom. Opäť v oblasti stolárstva, ktoré som povýšil na úroveň, akú si dnešná spoločnosť vyžaduje. Nadväzujem teda na rodinnú tradíciu a pokračujem v začatej práci, ktorú Vám osobne rád predstavím.

tradicia-foto-ikony4
PROJECT INTERIER

logo-cervene-priject-interierNaša firma PROJECT INTERIER bola založená vo februári 2014. Názov predstavuje dve nosné oblasti PROJECT a INTERIER. Prvá oblasť, ktorej sa venujeme je dizajn a príprava výroby. Druhá časť patrí výrobe a montáži. Teší ma, že v oboch odvetviach sme rovnako silní a naše referencie a spolupráca s významnými spoločnosťami doma i v zahraničí moje slová potvrdzuje.